ARSPortselan "Sirel"

HETKEL LAOST OTSAS! 

"Sirel" on ajalukku ulatuv lillemotiiv, mida ikka ja jälle tehakse. ARSi valikus on see loomisest alates.

Nikolai Langebraun asutas 1928.a esimese portselani maalimise ettevõtte Eestis. Sõda sundis ta lahkuma ja tööstus natsionaliseeriti 1940. a., kuid oskused ja traditsioonid kandusid edasi Eesti Kunstitoodete Kombinaati, mida täiendati sõnaga „ARS“ – ladina keeles „kunst“. ARS-is jätkasid tööd Langebrauni juures alustanud meistrid. 1997.a sai ARS'ist iseseisev ettevõte, kus ka käesoleval ajal töötab kunstnikke, kes on õppinud ametit Langebrauni-aegsete meistrite käe all.

Kui juba sõrm on antud portselanimaalile, jääb kunstnik alaga seotuks väga pikkadeks aastateks. Ilmselt saab otsustavaks inimlik puudutus ja unikaalsus - kaht täiesti ühesugust eset ARSPortselani kollektsioonist ei leia!

Meie portselanist kahekordse seinaga kruus hoiab ühtemoodi nii sooja kui külma. Just termokruusi topeltseina tõttu kruusi välispinna temperatuur ei muutu, seda on mugav käes hoida. Silikoonist tihenditega kaas hoiab püstises termokruusis joogi kindlalt sees kuid ei ole 100% veekindel ning joogiga täidetud kruusi kotti ei soovita panna.

Portselan mõjutab sooja joogi maitset kõige vähem ning võimaldab jooki nautida ilma ebameeldiva plastiku või metalli maitseta.

Materjal:
Kruus: portselan
Kaas: toidusõbralik plastik, toidusõbralik silikoon tihendiks

Kõrgus: 14,3 cm
Maht: 300 ml

NB! Käsimaalina kaunistatud termokruuse ei kannata nõudepesumasinat ega mikrolaineahju.
Läbi müüdud