Tass ja Topsik lähtub kahest peamisest eesmärgist: viia eesti kunstiklassika inimeste igapäevaellu ning toetada teadlikku ja säästvat tarbimist!


Meie teekond sai alguse 2017. aasta sügisel, kui tekkis mõte luua kaasaskantav termokruus, mis mitte ainult ei hoia jooki soojas, vaid toob kunsti ilu inimeste igapäevaellu. Olime kindlad, et saame ühildada teadliku tarbimise kunsti propageerimisega ning viia just eesti kunstiklassika kodust ja kunstisaalidest inimeste igapäevatoimetuste juurde. Kunst kõigile! on see, mida tahame oma toodetel näha ja näidata.

Oleme kunstikandjatena välja valinud parima kvaliteediga portselankruusi - kahekordse seinaga, sooja - ja külmapidava ja silikoonist tihenditega kaanega. Seda põhjusel, et just portselan mõjutab kohvi- ja tee maitset kõige vähem ning võimaldab jooki nautida ilma ebameeldiva plastiku või metalli maitseta.

Termokruusi topeltseina tõttu kruusi välispinna temperatuur ei muutu, mistõttu ei pea kruusil kasutama silikoonist kuumakaitse varrukat. See omakorda võimaldab termokruusile kantud teose ilul täies mahus nähtavale tulla.

OÜ Tass ja Topsik meeskond teeb tööd pühendumise ja austusega trükitavate kunstiteoste vastu, kruusid on trükitud käsitööna või maalitud portselanimaalijate poolt. Iga kruusil olev detail on hoolikalt läbi mõeldud ja testitud ning iga disain on leidnud tee tarbijateni pärast mitmekordset kvaliteedikontrolli.

Tass ja Topsik termokruus, see on
… eesti kunstiklassika Sinu igapäevas!
… portselanist termokruus, mis ei mõjuta joogi maitset!
… loodussõbralik ja tark valik keskkonna säästmiseks!